19 listopada br. odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Teatru Małego Aktora, którego współorganizatorami i inicjatorami są Państwo Witomscy- zaprzyjaźnieni z „Siódemką” aktorzy GTM oraz Teatru Wit-Wit. Jedna ze szkolnych sal na kilka chwil przemieniła się w najprawdziwszą scenę. Uczniowie knurowskich szkół zaprezentowali się w szeregu ciekawych utworów. Ich występy sceniczne wzbogacone były pięknie przygotowanymi kostiumami i rekwizytami. Uczniowie mieli okazję zaprezentować się przed profesjonalnym jury- Beatą Deutschmann– laureatką „Złotej Maski”, Józefą Biszkowiecką– świetną i cenioną przez wszystkich polonistką oraz Stanisławem Witomskim – aktorem GTM oraz Teatru Wit-Wit, które fachowym okiem oceniło ich poczynania sceniczne. Ogłoszenie wyników poprzedziła burzliwa narada, która pozwoliła wyłonić zwycięzców konkursu.  Nagrodę główną, czyli całoroczne uczestnictwo w warsztatach teatralnych Teatru Wit-Wit o wartości 1000zł, otrzymała Wiktoria Gaworska– uczennica naszej szkoły- za niezwykle ekspresywne wykonanie wiersza Edwarda Szymańskiego pt. „Książka”, II miejsce przypadło Hannie Plucie z MSP6, a III Tomaszowi Matuszek(MSP6).Wszystkim „małym”, ale jakże wielkim poprzez odwagę aktorom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!!!!!!